Slide background

"Nawet jeśli niebo
zmęczyło się błękitem,
nie trać nigdy światła nadziei."

- Bob Dylan

Slide background

"Nawet jeśli niebo
zmęczyło się błękitem,
nie trać nigdy światła nadziei."

- Bob Dylan

Aktualności

W sobotę 25 września odbyło się pierwsze spotkanie z uczestnikami kursu „Kryzys – szansą na zmiany”, w ramach realizowanego przez nasze Stowarzyszenie projektu miejskiego, współfinansowanego przez Miasto Szczecin.

Warsztaty psychologiczne „Praktyka nadziei – jak żyć z podstawową ufnością i nie poddać się beznadziei” przeprowadzone w Technoparku Pomerania, składały się z części wykładowej oraz ćwiczeń. Spotkanie prowadziła mgr Marzena Piechowska psycholog – psychoterapeuta. Każdy uczestnik otrzymał materiały szkoleniowe, pomagające skrupulatnie przeanalizować problem z jakim obecnie się zmaga oraz poczuć w sobie siłę, aby postawić pierwszy krok do jego rozwiązania.

Podczas kursu wzmacnialiśmy m.in. zaufanie do siebie i innych, poczucie sprawczości i bezpieczeństwa, odkrywaliśmy swoje zasoby i mocne strony, dostrzegaliśmy szanse w kryzysowej sytuacji, poznawaliśmy style przywiązania, które mogą negatywnie wpływać na tworzenie relacji i opóźniać wyjście z kryzysu, odkrywaliśmy swoje wartości, które kierunkują i nadają sens naszemu życiu. Uczestnicy spotkania zostali uzbrojeni nie tylko w wiedzę psychologiczną, ale również neurobiologiczną. Dodatkowo poznali narzędzia radzenia sobie ze stresem podczas treningu uważności.

Wszystkim uczestnikom warsztatów dziękujemy za wspólną pracę i pełne zaangażowanie.

Trzymamy za Was kciuki! Do zobaczenia 16 października 😉

Jeżeli jeszcze nie brałeś udziału w warsztatach psychologicznych, a chciałbyś do nas dołączyć – zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 737 333 122.

Dziękujemy

za wsparcie

© 2020 ZAWSZE Z NADZIEJĄ. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Scroll Up