Slide background

"Nawet jeśli niebo
zmęczyło się błękitem,
nie trać nigdy światła nadziei."

- Bob Dylan

Slide background

"Nawet jeśli niebo
zmęczyło się błękitem,
nie trać nigdy światła nadziei."

- Bob Dylan

» O nas

Jak powstaliśmy?

Kim jesteśmy?

Najpierw była Marzena, która zainicjowała pomysł Stowarzyszenia. Potem była Dorota, która poparła inicjatywę 🙂 A było to tak: Któregoś dnia Dorota odebrała telefon. Była to Marzena, koleżanka z oddziału onkologii, sąsiadka, której łóżko szpitalne znajdowało się tuż obok jej łóżka. Zapytała ją co myśli o stowarzyszeniu i czy zechciałabym wspólnie z nią podjąć się jego założenia i wspólnie z nią je poprowadzić. Odpowiedź Doroty już znacie bo w innym przypadku byście tego nie czytali. Potem byli kolejni: Marek, Dorota, Beata, Aleksandra, Alicja, Ania i inni, którzy wspólnie z Marzeną i Dorotą chcieli tworzyć Stowarzyszenie.

Jesteśmy ludźmi, którzy w swoim życiu mieli styczność z chorobą nowotworową, część z nich przeżyła to na własnej skórze, cześć była świadkiem walki z chorobą kogoś bliskiego. Każdego z nas łączy chęć pomocy innym w tym jakże trudnym momencie życia. Łączy nas siła i motywacja do tego, by inni czuli się bardziej bezpieczni.

Chcemy w ramach różnych projektów oraz pomocy ludzi dobrej woli, wspierać osoby z chorobą nowotworową, aby uzyskały fachową pomoc w trakcie leczenia onkologicznego.

Głównym celem naszego Stowarzyszenia jest Dom. Dom, do którego osoba chora na nowotwór będzie mogła przyjść i skorzystać ze wsparcia i pomocy.

Dziękujemy

za wsparcie

© 2020 ZAWSZE Z NADZIEJĄ. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Scroll Up