Slide background

"Nawet jeśli niebo
zmęczyło się błękitem,
nie trać nigdy światła nadziei."

- Bob Dylan

Slide background

"Nawet jeśli niebo
zmęczyło się błękitem,
nie trać nigdy światła nadziei."

- Bob Dylan

Aktualności

Przedstawiamy nowy projekt Stowarzyszenia Zawsze z Nadzieją – „Zacumuj zdrowie w głowie” Szczeciński PORTal Psychoedukacyjny! Kampania przybliża mieszkańcom Szczecina wiedzę na temat zdrowia psychicznego, praktyczne wskazówki i rady, jak dbać o higienę psychiczną i osiągnąć dobrostan psychiczny! 
 
Zwracamy także uwagę na czynniki zagrażające zdrowiu psychicznemu. Przybliżamy temat najczęstszych chorób i zaburzeń psychicznych osób dorosłych, a także narastający problem zaburzeń zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży.
 
Naszym celem jest uświadomienie mieszkańcom Szczecina ścisłego związku pomiędzy psychiką, a kondycją fizyczną organizmu. Chcemy zachęcić do działań profilaktycznych i zadbania o higienę swojego zdrowia psychicznego.
 
Zgodnie z danymi Światowej Organizacji Zdrowia z 2018 r. osoby z zaburzeniami psychicznymi cierpiące również na inne choroby uleczalne żyją o 10-20 lat krócej niż populacja ogółem! Nasza kampania informacyjno-edukacyjna prowadzona jest w środkach komunikacji miejskiej, na przystankach autobusowych i tramwajowych oraz poprzez portale społecznościowe.
 
Realizacja projektu „Zacumuj zdrowie w głowie” Szczeciński PORTal Psychoedukacyjny jest sfinansowana przez Miasto Szczecin.
 
Polub nas na:
 
Facebooku
 
Instagramie
 
Twitterze

 

Dziękujemy

za wsparcie

© 2020 ZAWSZE Z NADZIEJĄ. Wszystkie prawa zastrzeżone.

Realizacja: KULIKOWSKI-IT.pl Strony internetowe Szczecin

Scroll Up